HAKKIMIZDA 

Firmamız 1979 yılında Ahmet Güzeloğlu tarafından Güzel Kardeşler  Metal adı altında Kamberiye Mahallesi Kamiller Sokak NO:39 da ilk faaliyetlerine adım atmıştır. Firmamız 2005 yılında Güzeloğlu Demirçelik Konstrüksiyon adı altında kendini yenileyerek Güney Doğu Anadolu Bölgesinde Çelik yapı Fabrika ,Hangar,Semt Pazarları ve  Besi çiftliği projelerine imza atarak faaliyetlerine devam etmiştir.
Hızla büyüme gösteren Firmamız yatırımına  2017 yılında Eyyübiye Batıkent bölgesinde Demirçelik Hadde, yassı demir,profil  gurubunda tedarik faaliyetleri ile İthalat ve İhracat ile büyümeye devam etmektedir.
Fırmamız kurulduğu günden bu yana kendi sektöründe olan demir çelik ağının tüm gurubunda sınırsız kalitede hizmet verebilme ilkesini benimsemiştir.  
 

MİSYON

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren müşteri ihtiyaç ve memnuniyetine odaklı, global pazarda rekabet edebilen, dünyaya açık bir kuruluş olma özelliğini pekiştirerek sürdürmeyi hedeflemektedir.  Hizmet kalitesini ön planda tutan, yenilikleri esas alan, dünya piyasalarını yakından takip eden bakış açısıyla demir-çelik sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.
 

VİZYON

Profesyonel idari personeli, Tecrübeli çalışanları, yenilikçi ve gelişmiş teknolojisi ile faaliyetini sürdürmektedir. Çevreyle barışçıl, toplumsal sorumluluk sahibi olan, daima büyümeyi hedefleyen ve dünya şirketleri arasına girmeyi amaç bilmektedir.
 

DEĞERLERİMİZ

• Demir Çelik Üretim ve Tedarik sektöründe lider ve idealist kimliğimiz
• Araştırmacılık, yenilikçilik ve yetkinlik değerlerine olan inancımız
• Teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak bilgi ve verilere dayalı karar almamız
• Toplumsal sorumluluk bilincinde saydamlık anlayışında olmamız
• Hoşgörü ve dayanışmaya verdiğimiz önem
• Ülke ekonomisine istihdama katkımız ve çevreye saygımız
• Kaynakların ekin olarak kullanımı
 
Sosyal Ağlarda Paylaş: